2018-2019 წლის კურსდამთავრებულები

ტრადიციული შედეგი!

ისევე როგორც წინა წლებში, 2019 წელს ჩვენი ყველა მე-12 კლასელი გახდა სტუდენტი. ეროვნულ გამოცდებზე გასული 48 მოსწავლიდან გრანტი მოიპოვა 33-მა მოსწავლემ.

ვულოცავთ ჩვენს სკოლადამთავრებულებს ამ წარმატებას და ვუსურვებთ ბედნიერ სტუდენტობას:

თავისუფალი უნივერსიტეტი

თემურ ბარქაია – კომპიუტერული მეცნიერებები და მათემატიკა -100% ნიკოლოზ ბაიდაური – საერთაშორისო ურთიერთობები – 100% ლონდა ჩოკოშვილი – ბიზნესადმინისტრირება -100 % მარიამ მამალაძე – საერთაშორისო ურთიერთობები – 100 % ნიკოლოზ ფილაური – ბიზნესადმინისტრირება – 70 %

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

მარიამ ლოლაძე – სამართალი -100% ნათია კობახიძე – სამართალი – 100% ლუკა ფირცხალავა – სამართალი – 100% აჩი გუშარაშვილი – ეკონომიკა მარიამ ალავიძე – ფიზიკა – 100% ნიკა ღვინიაშვილი – ფიზიკა – 100% კონსტანტინე ხოჭოლავა – სამართალი -70 % კესო გორგოძე – ქიმია – 50% შოთა ისაკაძე – კომპიუტერული ინჟინერია – 50% ციცი მამალაძე – ხელოვნებათმცოდნეობა შოთა ლუარსაბიშვილი – კომპიუტერული მეცნიერებები

სსპ – საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

გიორგი ბაჩილავა – ენერგეტიკა და ელექტროინჟინერია – 100 % ოთო ჯაბანიშვილი – სამშენებლო ფაკულტეტი – 50%

აგრარული უნივერსიტეტი

ალექსანდრე რუსაძე – ელექტრო და კომპიუტერული ინჟინერია – 70% ნინი კობახიძე – ბიოლოგია,ქიმია, მევენახეობა-მეღვინეობა – 50% მარიამ რიგვავა – თავისუფალი მეცნიერებები – 50% ლუკა კოროშინაძე – მეღვინეობა და კვების ტექნოლოგია

თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი

ელენე ზარიძე – ფარმაცია გიგა ქერაშვილი – ჯანდაცვის მენეჯმენტი

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

გოგა ბასილაია – ფსიქოლოგია

ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი(BTU)

მარიამ ვაჭარაძე – მენეჯმენტი – 100% ნიკოლა კაპანაძე – ფინანსები

შავი ზღვის უნივერსიტეტი

დავით ადამია – ინფორმატიკა(ინგლისურენოვანი) – 50% გვანცა მამალაშვილი – ინგლისური ფილოლოგია – 50% სალომე მენთეშაშვილი – საჯარო ადმინისტრირება და სახელმწიფო მმართველობა – 50%

თბილისის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემია

ქეთი დანდუროვი – ფერწერა 100% ანა რეხვიაშვილი – ხელოვნებათმცოდნეობა – 50% ნუცა მიშელაშვილი – ხელოვნებათმცოდნეობა სალომე ბარამია – ინტერიერის დიზაინი

ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი(GAU)

მარიამ ტრიპათჰი – ბიზნესადმინისტრირება – 100%

კავკასიის უნივერსიტეტი

ლუკა მორჩილაძე – ბიზნესი – 50% ბექა ახვლედიანი – ინფორმატიკა – 50% მარიტა შავდია – ბიზნესი – 50% გუჯა გელაშვილი – ბიზნესი 50% დაჩი მაჭარაშვილი – ბიზნესი – 50% ანა წვერავა – ტურიზმი ოთო ბერიძე -ტურიზმი ნიკა ჩოქური – ბიზნესადმინისტრირება სალომე ღონღაძე – ჯანდაცვის მენეჯმენტი

საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტი (GIPA)

დეა გაბუნია – ბიზნესადმინისტრირება

საქართველოს უნივერსიტეტი

ნინო გრძელიშვილი – ჯანდაცვის მენეჯმენტი

თბილისის ღია – უნივერსიტეტი

ლუკა ცირეკიძე – ბიზნეს ადმინისტრირება ია კევლიშვილი – ბიზნეს ადმინისტრირება

Canada, University of Calgary

მარიამ ტრიპათჰი – Haskayne School of Business, Faculty of Finance and Economics – სრული დაფინანსება

City, University of London

მარიამ ლოლაძე – Regional scholarship – დაფინანსება 2000 ფუნტი-სტერლინგი

American University of Rome

ნანუკა დავითაშვილი – Regional scholarship – 99% დაფინანსება

Young-Town State University of Ohio

ნიკა ღვინიაშვილი – ელექტრო ინჟინერია – 75% დაფინანსება