2016-2017 წლის კურსდამთავრბეულები

დაარსების 15 წელს ბრწყინვალე შედეგებით აღვნიშნავთ

ისევე როგორც, წინა წლებში, 2017 წელს ჩვენი ყველა მე-12 კლასელი გახდა სტუდენტი. ეროვნულ გამოცდებზე გასული 53 მოსწავლიდან გრანტი მოიპოვა 38-მა მოსწავლემ. ვულოცავთ ჩვენს სკოლადამთავრებულებს ამ წარმატებას და ვუსურვებთ ბედნიერ სტუდენტობას:

  • ტრიპატჰი ნიკიტა – ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი, საინფორმაციო ტექნოლოგიები 100 %

  • ბეგაშვილი ეკა – ი.ჯავახიშვილის სახ. სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სამართალი 100 %

  • ბუდაღაშვილი ლიზი – ვ.სარაჯიშვილის სახელობის სახელწიფო კონსერვატორია, კომპოზიცია-100 %, UWC მსოფლიო კოლეჯი 100 %

  • დვალიძე თეონა – სამხატვრო აკადემია, დაზგური გრაფიკა 100 %

  • სიხარულიძე ნინო – ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი, ბიზნესადმინისტრირება 100 %

  • არახამია ანა – თავისუფალი უნუვერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირება 100 %

  • შინჯიკაშვილი ანა-ვ.სარაჯიშვილის სახელობის სახელწიფო კონსერვატორია, ფორტეპიანო 100%

  • ქერდიყოშვილი ნინო – თავისუფალი უნივერსიტეტი ფიზიკის სკოლა 100 %

  • შავერზაშვილი ლუკა – BTU ბიზნეს ტექნოლოგიები, ბიზნესადმინისტრირება და მენეჯმენტი 100 %

  • ვარდოსანიძე მარი – სანდიეგოს უნივერსიტეტი, ქიმია-ბიოქიმია 100 %

  • ლაბუჩიძე თორნიკე- საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი, არქიტექტურა 100%

  • მესხიშვილი ნოდარი – საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი, ენერგეტიკა და ელექტროინჟინერია 100 %

  • გელიაშვილი საბა – ი.ჯავახიშვილს სა. სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სამართალი 100 %

  • ბუხაიძე ქეთევანი – ი.ჯავახიშვილის სახ. სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სამართალი 70 %

  • ვართაზაროვა ანა – თავისუფალი უნუვერსიტეტი, ბიზნეს ადმინისტრირება 70 %

  • ჩიტორელიძე მონიკა – ი.ჯავახიშვილის სახ. სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სამართალი 70 %

  • ლაღაძე თიკო- თბილისის სახელწიფო სამხატვრო აკადემია, ინტერიერის დიზაინი 70%

  • ხეცურიანი ქეთა – დ.ტვილდიანი სახელობის სამედიცინო უნივერსიტეტი, დიპლომირებული მედიკოსის სასწავლო პროგრამა 70 %

  • ნოზაძე გიორგი – ქართულ – ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესადმინისტრირება 70%

  • რაზმაძე ლუკა – თავისუფალი უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირება 70 %

  • გორგოძე დავითი – აგრარული უნივერსიტეტი, ელექტრო და კომპიუტერული ინჟინერია 70 %

  • აბესაძე გიორგი – კავკასიის უნივერსიტეტი ბიზნეს ადმინისტრირება 70 %

  • მენაბდიშვილი ნინო – JIPA, სოციალური მეცნიერებები 70%

  • ბიჭიაშვილი გიორგი – დ.ტვილდიანი სახელობის სამედიცინო უნივერსიტეტი, დიპლომირებული მედიკოსის სასწავლო პროგრამა ელ.მეთოდების გამოყენებით 50 %

  • კაპანაძე თორნიკე – ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი, საინფორმაციო ტექნოლოგიები 50 %

  • ლოსაბერიძე ივიკო – თბილისის სახელწიფო სამხატვრო აკადემია, არქიტექტურა 50 %

  • ჟამერაშვილი მარი – ილიაუნი, მეცნიერება და ხელოვნება 50 %

  • ზარქუა გიორგი – ტექნიკური უნივერსიტეტი, ინფორმატიკა 50 %

  • კალატოზიშვილი ნიკა – კავკასიის უნივერსიტეტი, საერთაშორისო ბიზნესურთიერთობა 50 %

  • ნერსეზაშვილი ნატა – სამედიცინო უნივერსიტეტი, ჯანდაცვა და მენეჯმენტი 50 %

  • ჭეიშვილი ნათია – კავკასიის უნივერსიტეტი, ტექნოლოგიების სკოლა არქიტექტურა 50 %

  • ბალაშვილი ნინო – დ.ტვილდიანი სახელობის სამედიცინო უნივერსიტეტი, დიპლომირებული მედიკოსის ერთსაფეხურიანი პროგრამა 50 %

  • ბერუაშვილი ანა – სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი, საზოგადოებრივი ჯანდაცვა 50 %

  • ლელაშვილი გეგა – BTU ბიზნეს ტექნოლოგიები, ბიზნეს ადმინისტრირება და ფინანსები 50 %

  • ჩახნაშვილი ქეთი – დ.ტვილდიანი სახელობის სამედიცინო უნივერსიტეტი, მედიკოსის ერთსაფეხურიანი პროგრამა 50 %

  • ქართლელიშვილი ქეთა – სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი, საზოგადოებრივი ჯანდაცვა 50 %

  • ოქროპირიძე ომარი –ი. ჯავახიშვილს სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტი სამართალი 50 %

  • მურღულია ზურა – აგრარული უნივერსიტეტი, კვების პროდუქტების ტექნოლოგიები 50%

  • ავალიშვილი ზურა – ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი, საინფორმაციო ტექნოლოგიები

  • ბიჭიაშვილი ვერიკო – უნივერსიტეტი გეომედი, დიპლომირებული მედიკოსი (სამედიცინო)

  • ბუგეჩაშვილი გიორგი – ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი, საინფორმაციო ტექნოლოგიები

  • ბუცხრიკიძე გიორგი – ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი, ფინანსები და ბიზნეს ადმინისტრირება.

  • ქვათაძე სალომე – ი. ჯავახიშვილის სახ. სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სტომატიოლოგია

  • წეველიძე დეა – სამედიცინო უნივერსიტეტი, საზოგადოებრივი ჯანდაცვა

  • ზაალიშვილი სანდრო – კავკასიის ბიზნეს სკოლა, ბიზნესადმინისტრირება

  • მიქაშავიძე დეა – უნივერსიტეტი გეომედი, დიპლომირებული მედიკოსი

  • თოდუა ნინო- ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი , სოციოლოგია

  • ეცადაშვილი თორნიკე- ბათუმის საზღვაო აკადემია, საზღვაო ნავიგაცია

  • შენგელია მარი – ი.ჯავახიშვილის სახ. სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სამართალი

  • ტუღუში გიორგი – შავი ზღვის უნივერსიტეტი სამართალი

  • ღვინიაშვილი თორნიკე- ოჰაიოს Young-town state university ელექტრო ინჟინერია

  • ცქვიტიშვილი ნიკო-მიუნჰენი LMU

  • იობიძე თაკო – ათენის უნივერსიტეტი