2009-2010 წლის კურსდამთავრებულები

2009-2010 სასწავლო წელი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლის 2009–2010 სასწავლო წლის კურსდამთავრებულებმა ერთიანი ეროვნული გამოცდები წარმატებით ჩააბარეს. ყველა მოსწავლე სტუდენტი გახდა:

  1. ცერცვაძე ანი (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი, ბიზნესის სკოლა);

  2. ყატაშვილი თამარი (სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი, მედიცინის ფაკულტეტი);

  3. პაპავა ლაშა (აპოლონ ქუთათელაძის სახელობის თბილისის სახელმწიფო სამხატრო აკადემია, არქიტექტურის ფაკულტეტი);

  4. ლაფაჩი ლაშა (აპოლონ ქუთათელაძის სახელობის თბილისის სახელმწიფო სამხატრო აკადემია, არქიტექტურის ფაკულტეტი);

  5. ლალუაშვილი დავითი (ს.ს.მ.უ. ბიზნესის და მართვის ფაკულტეტი);

  6. კანდუხაშვილი გიორგი (თბილისის ეკონომიურ ურთიერთობათა სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ბიზნესის და მართვის ფაკულტეტი);

  7. ირემაშვილი საბა (თსუ, ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტი);

  8. ჯანდიერი მარიამ (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი, ბიზნესის სკოლა ESM);

  9. ჯმუხაძე ნინო (თსუ, იურიდიული ფაკულტეტი);

  10. მინდიაშვილი თამარი (თსუ, ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტი);

  11. ფარჯიანი ბექნუ (თსუ, ზუსტი და საბუნებისმეტყველო ფაკილტეტი);

  12. ლოდია ოლეგ (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი, ბიზნესის სკოლა ESM);

  13. კონიაშვილი ლაშა (თსუ, ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტი);

  14. ჭავჭავაძე მეგი (თსუ, სოციალურ და პოლიტიკურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი);

  15. შეშელიძე ბერდია (საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი ენერგეტიკისა და ტელეკომუნიკაციის ფაკულტეტი);

  16. ნინუაშვილი ლია (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი ბიზნესის, სკოლა ESM);

  17. ფაილოძე თამარი (თსუ, სოციალურ და პოლიტიკურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი);

  18. ცირიკიძე გიორგი (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი, კომპიუტერულ მეცნიერებათა და მათემატიკის სკოლა);

  19. კოხრეიძე ნინო (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი, ბიზნესის სკოლა ESM);

  20. ლაღიძე გიორგი (საქართველოს შოთა რუსთაველის თეატრისა და კინოს სახელმწიფო უნივერსიტეტი, დრამის ფაკულტეტი);

  21. ქიქავა გვანცა (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი, ბიზნესის სკოლა ESM);

  22. ენუქიძე თორნიკე (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი, ბიზნესის სკოლა ESM);

  23. შარია ილია (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი, ბიზნესის სკოლა ESM);

  24. თოფურიძე მარიამი (თსუ, იურიდიული ფაკულტეტი);

  25. ღაღანიძე ალექსანდრე (აპოლონ ქუთათელაძის სახელობის თბილისის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემია, მედია ხელოვნების ფაკულტეტი);

  26. ხატიაშვილი ნიკოლოზ (თსუ, იურიდიული ფაკულტეტი);

  27. მაღრაძე გიორგი (ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ბიზნესისა და სამართლის ფაკულტეტი);

  28. გიგაური ხატია (თსუ,სოციალურ და პოლიტიკური მეცნიერებათა ფაკულტეტი);

  29. გოგეშვილი ანა (თსუ, იურიდიული ფაკულტეტი);

  30. პარლაგაშვილი სოფიო (თსუ, ზუსტ და საბუნებისმეტყველო მეცნიერებათა ფაკულტეტი);

  31. ბერიძე ნინო (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი, ბიზნესის სკოლა ESM);

  32. ბერუჩაშვილი გვანცა (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი, ბიზნეს სკოლა ESM);

  33. გვიშიანი ვახტანგ (საერთაშორისო სამართლისა და მართვის ქართულ-ბრიტანული უნივერსიტეტი, ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტი);

  34. გულბათაშვილი მედეა (თსუ, იურიდიული ფაკილტეტი);

  35. გულორდავა თამარ (თბილისის თავილიფალი უნივერსიტეტი, ბიზნეს სკოლა ESM);

  36. კაკუბავა ეკატერინე (თსუ, სოციალურ და პოლიტიკურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი);

  37. რობიტაშვილი შალვა (უმაღლესი სამედიცინო სკოლა-„აიეტი’’,მედიცინის ფაკულტეტი);

  38. ფცქიალაძე ანა (თსუ, სოციალურ და მეცნიერებათა ფაკულტეტი);

  39. კელეპტრიშვილი თეონა (საქართველოს უნივერსიტეტი,პოლიტიკის და საერთაშორისო ურთიერთობის ფაკულტეტი);