2008-2009 წლის კურსდამთავრებულები

2008-2009 სასწავლო წელი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლის 2008–2009 სასწავლო წლის კურსდამთავრებულებმა ერთიანი ეროვნული გამოცდები წარმატებით ჩააბარეს. ყველა მოსწავლე სტუდენტი გახდა. მათ შორის ერთი ნიუ–იორკის ეკონომიკური უნივერსიტეტში ჩაირიცხა:

  1. მესხიშვილი ლადო (ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირება);

  2. რობიტაშვილი მარიამი (ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირება);

  3. ხოხაშვილი შალვა (ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირება);

  4. მესხიშვილი გიორგი(ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირება);

  5. ჯანეზაშვილი გვანცა (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი-ESM ბიზნესის სკოლა);

  6. ლომაია თინათინი (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი-ESM ბიზნესის სკოლა);

  7. ბროძელი გიორგი (თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი-ESM ბიზნესის სკოლა);

  8. სვარიძე გვანცა (თსუ, ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა ფაკულტეტი);

  9. ყატაშვილი ანა (თსუ, იურიდიული ფაკულტეტი);

  10. ბერია დეა (შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტი, ბიზნესის მართვისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი);

  11. კუბლაშვილი სალომე (უმაღლესი სამედიცინო სკოლა ’’აიეტი’’ ჯანდაცვის ფაკულტეტი);

  12. გულედანი ილონა (ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირება);

  13. ივანიძე გელა (თსუ, იურიდიული ფაკულტეტი);

  14. ბაზერაშვილი ნინო (თსუ, ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტი);

  15. ბუცხრიკიძე თამარი (საქართველოს უნივერსიტეტი, პოლიტიკისა და საერთაშორისო ურთიერთობების ფაკულტეტი);

  16. პეტრიაშვილი თეონა (აშშ, ნიუ–იორკის ეკონომიური უნივერსიტეტი,ეკონომიური ფაკულტეტი);

  17. ფილაური ირაკლი (თსუ, იურიდიული ფაკულტეტი);

  18. ხაინდრავა ბექა (თსუ, იურიდიული ფაკულტეტი);

  19. ბირკაია ბექა (თსუ, იურიდიული ფაკულტეტი);

  20. ცინცაძე ომარი (თსუ, ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტი);

  21. გოგოლაშვილი ვახტანგი (საქართველოს საგადასახადო–საბაჟო აკადემია, ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტი);

  22. გრძელიშვილი ლევანი (თბილისის ეკონომიკურ ურთიერთობათა სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სამართლის ფაკულტეტი);

  23. შერგელაშვილი გრეტა (თბილისის ეკონომიკურ ურთიერთობათა სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სამართლის ფაკულტეტი);

  24. იურინი ირაკლი (საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი, ინფორმატიკისა და მართვის სისტემები);

  25. ბეგიაშვილი დიმიტრი (საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი, ენერგეტიკისა და ტელეკომუნიკაციის ფაკულტეტი);

  26. ჯიქია ლუკა (საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი, სამთო გეოლოგიური);

  27. ჯოხაძე ნინო (საქართველოს უნივერსიტეტი, სამართლის ფაკულტეტი);

  28. მარიდაშვილი ლაშა (სოხუმის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, იურიდიული ფაკულტეტი);