2005-2006 წლის კურსდამთავრებულები

2005-2006 სასწავლო წელი ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლის 2005–2006 სასწავლო წლის კურსდამთავრებულებმა ერთიანი ეროვნული გამოცდები წარმატებით ჩააბარეს. ყველა მოსწავლე სტუდენტი გახდა:

  1. რუხაძე ეკა (თსუ, ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტი);

  2. გედევანიშვილი თეონა (ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირების სკოლა);

  3. ციციშვილი ლევან (თსუ, სოციალურ და პოლიტიკურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი);

  4. ხარშილაძე ანდრო (თსუ, იურიდიული ფაკულტეტი);

  5. სიხარულიძე მამუკა (ქართულ–ამერიკული უნივერსიტეტი, სამართლის სკოლა);

  6. ფილაური ირინე (ქართულ–ამერიკული უნივერსუტეტი, სამართლის სკოლა);

  7. კვინიკაძე ლევან (ქართულ–ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირების სკოლა);

  8. კორკოტაშვილი გურამ (გრ. რობაქიძის სახ. უნივერსიტეტი, „ალმა–მატერი“, სამართლის ფაკულტეტი);

  9. ბარათაშვილი ანა (ქართულ–ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირების სკოლა);

  10. ბურდული თამარ (ქართულ–ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირების სკოლა);

  11. დავითაშვილი გიორგი (თსუ, ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტი);

  12. დარახველიე გიორგი (კავკასიის უნივერსიტეტი, ბიზნესის სკოლა);

  13. მოგელაძე თეონა (თსუ, სოციალურ და პოლიტიკურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი);

  14. მერაბიშვილი მიხეილ (თბილისის ი.ჭავჭავაძის სახ. ენისა და კულტურის სახ. უნივერსიტეტი, სამართლის ფაკ);

  15. ქოქოშვილი სოსო (სდასუ, სამართლის ფაკულტეტი);

  16. ჩაგელიშვილი დავით (თსუ, სოციალურ და პოლიტიკურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი);

  17. ნიკორაშვილი მაგდა (ქართულ–ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირების სკოლა);

  18. ბურდილაძე ლევან (ქართულ–ამერიკული უნივერსუტეტი, სამართლის სკოლა);

  19. ფილფანი ნინო (ქართულ–ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირების სკოლა);

  20. ლაფჩი ლევან (თბილისის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემია, კომპიუტერული ხელოვნებისა და გრაფიკული დიზაინის ფაკულტეტი);

  21. ლაცოშვილი ელენე (თსუ, ზუსტი და საბუნებისმეტყველო მეცნიერებების ფაკულტეტი);

  22. მოსიაშვილი თორნიკე (ქართულ–ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირების სკოლა);

  23. ნადირაძე თეონა (თბილისის სოციალურ–ეკონომიკური ინსტიტუტი, ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტი);

  24. ბაიაძე ირაკლი (კავკასიის უნივერსიტეტი, ბიზნესის სკოლა);

  25. ფილფანი ლაშა (სუბტროპიკული მეურნეობისსახელმწიფო უნივერსიტეტი, მექანიზაციისა და ტექნოლოფიის ფაკ).